Termal Yalova Otelleri: Şifa Sadece Bir Kaç Saat Uzağınızda

Yazar: Burcu D.,

İstanbul’a yakınlığı ve zengin termal kaynaklarıyla uğrak adreslerden biri olan Yalova’da hem keyifli vakit geçirecek hem de şifa bulacaksınız. İşte önerdiğimiz termal Yalova otelleri…


Limak Termal Otel Butik

termal yalova otelleri - limak

Limak Termal, ülkemiide termal otel butik olarak hizmet veren az sayıda otelden biri. İlk misafiri Atatürk olan tarihi otel, aslına uygun olarak yeniden inşa edilirken restorasyon çalışmaları sırasında 300 kişilik özel bir ekip yer almış. 48 odası bulunan otelin bir çok odasında termal suyun verildiği özel jakuziler bulunuyor. Otelin bahçesinde yer alan cam piramidin içi ise fitness merkezi olarak düzenlenmiş.

Spa merkezinde, oldukça büyük bir termal havuz, hamam, sauna, buhar banyosu ve masaj merkezi yer alıyor. Sıcak misafirperverliği ve kusursuz servisi ilke edinen Limak Termal, otelin özel köşesinde misafirlere Türk Kahvesi jesti yapıyor.

Burada kalmak istiyorum!

Black Bird Termal

termal yalova otelleri - blackbird

Yalova’da kaplıca keyfi yapmak istiyor ama fazla ödemek istemiyorsanız size ilk önerimiz Black Bird Termal olacak. Müşteri memnuniyetine son derece önem gösteren otelin odaların hepsinde termal su ulaşımı bulunuyor. Sabah yünüzü yıkarken, odanızda duş alırken bile termal suyun mucizeleri sizinle.

Kese, köpük, kirli derinin atılmasına yardımcı olan doktor balıklar, masajlar ile vücudunuzu yenilerken sauna, buhar banyosunda olumsuz düşüncelerinizden arınacaksınız. Otelin kadınlara özel spa alanı bulunuyor. Spadan sonra otelin restoranında leziz yemekler yiyebilirsiniz. Otelde alkollü içecek servisi yapılmıyor.

Burada kalmak istiyorum!

White Tuana Thermal

termal yalova otelleri - white tuana

Sizler için termal Yalova otelleri arasından bir diğer önerimiz White Tuana Thermal. Şifalı suyun dokunuşu ve konforlu odaları birleştiren otelde toplamda 55 oda bulunuyor. Modern ve klasik çizgileri birleştiren odalarda konaklamanız boyunca rahatça dinlenebilirsiniz.

Otelin 1200 m2 alandan oluşan Spa bölümünde sadece kadınlar için özel termal havuz,Türk hamamı ve saunanın yanı sıra, karma termal havuz, Türk hamamı, sauna, terapi masaj odaları ve özel aile banyoları bulunuyor. Yani ailecek tamamen size özel bir alanda termal suyun keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Burada kalmak istiyorum!

Termal mucizeye inanın:

Termal Afyon Otelleri


Thermalium Wellness Park

termal yalova otelleri - thermalium

Termal Yalova Otelleri içinde en geniş Spa alanına sahip otellerden biri olan Thermalium özellikle konumuyla dikkat çekiyor. Yemyeşil ormanlar içinde yer alan otel son derece sessiz ve huzur dolu bir atmosfer sunuyor. Konforu ve hijyenik kuralları ön planda tutan otelin teras katında orman ve göl manzarasına sahip bol oksijenli ve jakuzili dinlenme alanı bulunuyor.

Otelin bir katı tamamen Spa ve termal havuzlara ayrılmış durumda. Kapalı termal havuz, özel jakuzili aile odaları, kadınlar ve erkekler için özel düzenlenmiş Türk hamamları, saunalar, masaj odaları, tuz odası gibi pek çok wellness olanağını otelde bulabilirsiniz.

Burada kalmak istiyorum!

Termal Yalova otelleri arasından hangisinde kalacaksınız? Yorum bırakın!