Seksi Oteller: Sadece Uyumayacağınız 6 Otel

Yazar: Ipek H.,

İlişkinizde heyecanı arttırmak için biraz ilhama mı ihtiyacınız var? Doğru yere geldiniz: Seksi Oteller. Parfüm, kitap, çiçek, çikolata gibi klasik hediyelerden kurtulun. Bunlar yerine partnerinizi bu iki hediye ile şaşırtabilirsiniz: bolca zaman ve tutku!

Nasıl istiyorsunuz? Sizler için,  dünyanın en ateşli, en seksi 6 otelini araştırdık! Sadece rezervasyon yapın ve deneyin! Kim bilir belki de ilişkiniz için yepyeni ve heyecan verici bir deneyime seksi oteller vesile olur!


Crazy Bear Beaconsfield

Beaconsfield | İngiltere

Sexy Oteller, Crazy Bear Beaconsfield - Oda

(c) Crazy Bear Beaconsfield

The Crazy Bear’da benzersiz bir atmosferiyle Güney İngiltere’de yer alıyor. Otelin hemen her yerinde kullanılan gösterişli materyaller, konukları baştan çıkarıcı bir atmosfere sokmak için özellikle seçilmiş. Kırmızı halılar, içerisinde vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız ihtişamlı yataklar ve bir çok odada kullanılan deri yer ve duvar kaplamaları…

Sexy Oteller, Crazy Bear Beaconsfield - Oda

(c) Crazy Bear Beaconsfield

Eğer rezervasyonunuz sırasında suit ya da superior odalardan birini seçerseniz, yatağınızın hemen yanında bir jakuzi sahibi olabilirsiniz… Bundan daha seksi bir şey? Düşünemedik…

Bu oteli görmek istiyorum!


Hotel Amour

Paris | Fransa

Sexy Oteller, Hotel Amour - Oda

(c) Hotel Amour

Hotel Amour, Paris’in ünlü Moulin Rouge kulübünden sadece 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Eğer aşk şehrinde aşkla dolu özel bir otel arıyorsanız buraya bir göz atmanızı tutkuyla tavsiye ediyoruz. Otelin koridorları ve odalarının duvarları ortama uygun olarak çeşitli görsellerle döşenmiş.

Oteli bir diğer özel kılan detay ise dublex odalarının bulunması. Dublex odalarda banyolar açık alanda bulunuyor böylece çiftlere son derece seksi bir ortam oluşturuyor… Otelin bulunduğu Montmarte bölgesinde, seks müzesi ve değişik erotik shop‘lar bulabilirsiniz, tabi otelden dışarı adım atmak istiyorsanız!

Bu oteli görmek istiyorum!


Hotel Pelirocco

Brighton | İngiltere

Sexy Oteller, Hotel Pelirocco - Oda

(c) Hotel Pelirocco

Hotel Pelirocco’nun her bir odası çeşitli zevklere göre özel olarak tasarlanmış. Odanın yapısına bağlı olarak bu özellikler değişiklik gösterebiliyor. Yuvarlak yataklar, aynalarla kaplanmış tavan dekorasyonları ya da üzerinde seksi danslar sergileyebileceğiniz platformlar gibi seçenekler bulunuyor.

Bunlar ilginizi çekmediyse, içerisinde karşılıklı küvetler bulunan bir odayı ya da yatakta oynamak istediğiniz tüm oyunlar için özel hazırlanmış  seksi ortak odaları tercih edebilirsiniz. Perdeler kapandıktan sonra… Eğlence başlasın!

Bu oteli görmek istiyorum!


Seven Hotel

Paris | Fransa

Sexy Oteller, Seven Hotel - Oda

(c) Seven Hotel

Paris’te sadece Montmarte’da değil Latin Bölgesi’nde de kalabilirsiniz! Seven Hotel, çeşitli ekipmanlarla donatılmış, eşsiz odalar bulunuyor. Örneğin Cabaret Suite’de aynalarla kaplı seksi tavanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kendimi değil gökyüzünü göreyim derseniz, daha romantik bir seçenek olan yıldızlı gökyüzü kaplamalı odayı da seçebilirsiniz. “Sevişmek ah ne hoştur yıldızların altında…” şarkısını hatırlayın! Romantizmin dibi!

Bu oteli görmek istiyorum!


Propeller Island City Lodge

Berlin | Almanya

Berlin’deki Propeller Island City Lodge’un diğer otellerden farkı gerçek zamanlı ve tamamen tek bir amaca yönelik bir otel olması. Hangi amaca yönelik olduğunu söylemeyelim şimdi, odalarını görünce anlayacaksınız!

Sexy Oteller, Propeller Island City Lodge - Mirror Room ve Gallery Room

(c) Propeller Island City Lodge

Mirror Room: Tavanı ayna ile kaplı odaların bir klasik olduğunu biliyoruz ancak bu oda biraz farklı, çünkü her yeri ayna kaplı! Aksiyonu her perspektiften izleyebilirsiniz…

Gallery Room: Topluluk içinde yakınlaşmaktan hoşlanıyorsanız bu oda tam size göre olabilir… Yatak hareketli bir düzeneğin üzerinde duruyor ve kendi etrafında dönebiliyor. Yani siz galeride sergilenen bir tabloyken sizi izlemek isteyenler etrafınızda toplanıyor!

Sexy Oteller, Propeller Island City Lodge - Blue Room

(c) Propeller Island City Lodge

Blue Room: Mavi odanın asıl olayı da aynalar ancak aynaların farklı versiyonları. Hareketli aynalar kendinizi bir çok açıda ve boyutta gözlemlemenize yardımcı oluyor. Odanın ortamı tamamen bir fotoğraf stüdyosu gibi dizayn edilmiş. Kameralar hazır mı?

Sexy Oteller, Propeller Island City Lodge - Two Lions Room ve Temple Room

(c) Propeller Island City Lodge

Two Lions Room: Bu odayı açıklamak biraz zor… İki tane yatağın yerden yüksekte ve aslan kafeslerine benzer bir kafesin içinde olduğunu düşünün… Gallery Room’un başka bir versiyonu olan odaya izleyici davet edebiliyorsunuz. Odanın banyosunda ise altın kaplamalı bir küvet bulunuyor.

Temple Room: Açık banyosu bulunan odada bir tapınağın üzerinde yatıyorsunuz… Kendinizi kral ya da kraliçe gibi hissetmeniz için her şey düşünülmüş!

Bu oteli görmek istiyorum!


3.14 Hotel

Cannes | Fransa

Sexy Oteller, 3,14 Hotel - Kırmızı Oda

(c) 3.14 Hotel

Cannes’da bulunan 3.14 Hotel’in her odasında kendinizi romantik bir masalın içinde hissedebilirsiniz. Odalar dekore edilirken her bir oda için farklı bir kıta tonu seçilmiş, Afrika toprak tonları için, Avrupa seksi koyu kırmızı için gibi…

Sexy Oteller, 3,14 Hotel - Toprak Oda

Atmosfere ek olarak otel konuklarına, yatakta eğlencenin tavan yapması için bazı ürünleri ücretsiz olarak sunuyor.  Eğer “Totally In Love” paketini satın alırsanız bir çok sürprizin yanında leziz bir şişe şampanya da sizin oluyor!

Bu oteli görmek istiyorum!


Seksi otelleri beğendiniz mi? Hayır bunlardan daha ateşli bir yer biliyorum diyorsanız yorumlar bölümünden bize yazabilirsiniz!