Kışın Gidilecek Yerler: Ülkemizin En İyi Kış Destinasyonları

Yazar: Ipek H.,

Ülkemizde gezilecek görülecek çok yer var ama bazıları kış aylarında bir başka güzel oluyor. Uzun tatilleri yazın yapmaya alışkın olduğumuz için kış tatillerine çok ilgi göstermiyoruz. Cuma günü izin alıp 3 günlüğüne bile kaçabileceğiniz, soğuk aylarda muhteşem gözüken kışın gidilecek yerler sizlerle…


Yalova

kışın gidilecek yerler - yalova

İstanbul, Bursa ve Ankara’ya yakınlığı ve zengin termal kaynaklarıyla uğrak adreslerden biri olan Yalova’da hem keyifli vakit geçirecek hem de şifa bulacaksınız. Bütçenize uygun otellerden dilediğinizi seçebilir, 2-3 günlük haftasonu tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yalova termal otelleri yazımız size yardımcı olabilir!

Yalova Otel Fiyatları

Şile – Ağva

kışın gidilecek yerler - agva

Ağva, şehirden bıkan bizlerin haftasonu kaçamağı yapmayı en çok sevdiği yerlerden biri. Konaklama seçenekleri arasında pansiyonlar, oteller, moteller, yatak-kahvaltılar bulunuyor. Yani bütçe konusunda sıkıntınız olmasın. Nehir kenarında doğa ile iç içe yapacağınız kahvaltılar tüm yorgunluğunuzu alacak. Ağva otelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Ağva Otel Fiyatları

Maşukiye – Kartepe

kışın gidilecek yerler - masukiye

Konum ve doğal güzellikler itibariyle kışın gidilecek yerler listelerimizde her zaman bulunan Maşukiye hem Sapanca hem de Kartepe zirveye çok yakın. Ormanlar içine yapacağınız yürüyüşler, leziz alabalık restaurantları ve serpme kahvaltılarıyla ünlü olan Maşukiye’de şömineli odalarda kalabilir ve kış tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Maşukiye otelleri önerilerimize göz atın!

Maşukiye Otel Fiyatları

Sapanca

kışın gidilecek yerler - sapanca

Doğal güzellikleri bir hazine gibi kalbinde taşıyan Sapanca, göl etrafında konumlanmış otelleri ile İstanbul ve diğer büyük şehirlerden gelen haftasonu tatilcilerinin uğrak noktası durumunda. Özellikle kışın harika manzaralara sahne olan Sapanca her zaman aklınızda bulunması gereken yerlerden. Otel önerilerimize buradan bakabilirsiniz.

Sapanca Otel Fiyatları

Afyonkarahisar

kışın gidilecek yerler - afyon

Kış aylarımızın vazgeçilmez aktivitelerinden biri olan kaplıcalar soğuk aylarda yıpranan vücudumuzu dinlendirmek için birebir. Sadece vücudunuzu değil aynı zamanda harika bir otelle ruhunuzu da dinlendirmek istiyorsanız tercihinizi Afyon’dan yana kullanın deriz. Afyon termal otelleri önerilerimizi es geçmeyin!

Afyon Otel Fiyatları

Uludağ

kışın gidilecek yerler - uludag

Fazla söze gerek var mı? Gerek kayak otelleri gerekse her kış bembeyaz örtüye bürünen muhteşem görüntülere sahne olan Uludağ, ülkemizin en popüler kış destinasyonu. Oldukça fazla konaklama seçeneği bulunan Uludağ’da zaman zaman yapılan festivallere de katılabilirsiniz! Önerdiğimiz kış otelleri burada!

Uludağ Otel Fiyatları

Kapadokya

kışın gidilecek yerler - kapadokya

Toplumlar gelmiş gitmiş ve her giden bir şeyler bırakmış… Sonucunda, doğa ve insan emeğinin müthiş buluşmasını gözler önüne seren bir coğrafya ortaya çıkmış… Tabii ki Kapadokya‘dan bahsediyoruz… Bu deneyimi en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız kültürü tamamiyle yansıtan bir otelde kalmanızı öneririz.

Kapadokya Otel Fiyatları

Bizim Önerilerimiz:

Kapadokya Otelleri: Kısıtlı Bütçeler

Kapadokya Otelleri: Ortalama Fiyatlı

Kapadokya Otelleri: En Lüks Seçenekler


Kışın gidilecek yerler arasından hangisine plan yapıyorsunuz? Yorum bırakın!