İstanbul Yılbaşı Otelleri: Sevdiğiniz Sanatçılar, Muhteşem Partiler

Yazar: Ipek H.,

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer değil mi? Buna kesinlikle inanıyoruz. Pozitif  düşünceler, pozitif bir ortam, eğlence ve bol bol kahkaha. Mutlu bir yıl geçirmek için bundan daha iyi bir temenni olamazdı! O zaman sizleri İstanbul yılbaşı otelleri ile yeni yıla sevdiğiniz sanatçılar eşliğinde muhteşem bir partiyle girmeye davet ediyoruz!


Hilton İstanbul Bosphorus ★★★★★

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli olan Hilton İstanbul, aynı zamanda markanın ABD dışında en uzun süre faaliyet gösteren oteli olma özelliğine sahip. 1955 yılında açılan otel bu yıl 61. yaşını kutladı. Kutlama demişken, İstanbul yılbaşı otelleri içinden kutlamaların ve partilerin demirbaş mekanlarından biri olan Hilton İstanbul’da bu yıl da sahne performanlarıyla konuklarına muhteşem bir yılbaşı gecesi vaadediyor. Hall 2’de geçtiğimiz yılın en sevilen isimlerinden biri olan Kerimcan Durmaz DJ kabininde olacak. Ona eşlik edecek isimler ise Yasin Keleş, Ece Gürsel feat DJ Sözden, Caner Çalışır, Gökhan Tevek, Ümit Peynircioğlu olacak. Otelin bu yılki bir diğer bombası da geçtiğimiz yazın en popüler parçalarından bazılarına imza atan Bengü!

Bu otelin fiyatlarını gör!

İstanbul yılbaşı otelleri - Hilton Bosphorusİstanbul yılbaşı otelleri - Hilton Bosphorus


Hurry Inn ★★★★★

İstanbul’un en yeni otellerinden biri olana Hurry Inn, modern çizgilerle Osmanlı kültürü ve mimarisini bir araya getirerek ilgi çekici bir konsept ile hayat bulmuş. Sıcak aile ortamının esas alındığı otelde lüks ve konforlu odalar, lokasyon olarak her yere yakın konumu, her yerde bulamayacağınız özel lezzetler sunan restaurantları, geniş sağlık kulübü ve her ihtiyaca göre düzenlenebilecek profesyonel davet ve toplantı imkanlarıyla dikkat çekiyor. Muhteşem otelin bu yılbaşı sahnesinde muhteşem yorumu ve sahne performansıyla Fettah Can yer alıyor. İstanbul yılbaşı otelleri içinde şimdiden yerini alan Hurry Inn, konuklarına ayrıca özel hazırlanan yılbaşı menüsü ve limitsiz içki sunuyor.

Bu otelin fiyatlarını gör!

İstanbul yılbaşı otelleri - Hurry Innİstanbul yılbaşı otelleri - Hurry Inn


Wyndham Grand İstanbul Levent ★★★★★

Şehrin finans merkezi Levent’in en yeni otellerinden biri olan Wyndham Grand, oda özellikleri, sunduğu sınırsız hizmet ve 360 derece muhteşem İstanbul manzarasıyla tam anlamıyla bir şehir oteli. Wyndham Grand İstanbul’un bu yılki yılbaşı bombası pop müziğin en güçlü seslerinden Candan Erçetin. 2016’ya sahnede veda edip 2017’yi karşılamaya hazırlanan Candan Erçetin sevenlerine güzel sürprizler hazırlıyor. Otelin özel yılbaşı otel menüsünde ise Ravioli, Antrikot Breeze, Çikolatalı Bombcake gibi lezzetli seçenekler dikkat çekiyor.

Bu otelin fiyatlarını gör!

İstanbul yılbaşı otelleri - Wyndham Leventİstanbul yılbaşı otelleri - Wyndham Levent


The Green Park Pendik Hotel & Convention Center ★★★★★

İstanbul’un en iyi otelleri arasında yerini alan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, farklı kapasitelerde 55 toplantı salonuna sahip. Odalarının çoğunluğu deniz manzaralı olan otel, İstanbul’un en büyük Spa&Fitness merkezlerinden birini de bünyesinde barındırıyor. Otel bu yıl etkileyici sahne performanslarıyla her konserinde izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatan Hande Yener’i ağırlıyor olacak. Anadolu yakasının en büyük yılbaşı organizasyonu olacak gecede Hande Yener‘e DJ Ozan Çolakoğlu ve DJ Çağın Kulaçoğlu eşlik edecek.

Bu otelin fiyatlarını gör!

İstanbul yılbaşı otelleri - Green Parkİstanbul yılbaşı otelleri - Green Park


WOW İstanbul Hotel & Convention Center ★★★★★

Atatürk Havalimanı’na yakınlığıyla dikkat çeken WOW İstanbul, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin sergilendiği restoranı ve çatı katında bulunan tamamen camlarla kapatılmış havuzuyla konuklarına 5 yıldızın tüm lüks ve konforunu sunuyor. WOW İstanbul’un yılbaşı sahnesinde bu yıl 10’dan geriye sayacak olan isim ise enerjisiyle herkesi dans ettiren Sibel Can ve pop müziğin en sevilen seslerinden Murat Dalkılıç olacak.  Kalabalık etkinlikler konusunda oldukça tecrübeli olan WOW İstanbul ekibi, yılbaşı galası için konuklarına muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu otelin fiyatlarını gör!

İstanbul yılbaşı otelleri - WOWİstanbul yılbaşı otelleri - WOW

Kapak fotoğrafı: (c) EvrenKalinbacak

İstanbul yılbaşı otelleri içinden hangisini tercih edersiniz? Bize yazın!